View Single Post
  #14  
Old 31-07-2016, 21:49
Sennake's Avatar
Sennake Sennake is offline
Administrator
 
Join Date: May 2001
Location: Laakdal
Posts: 13,719
Update.

De achterspoiler bestaat zoals gewoonlijk op deze schaal uit een aantal foto-ets onderdelen die aan elkaar moeten gelijmd worden. Alleen: hoe doe je dit op een zodanige wijze dat ze loodrecht en symmetrisch aan elkaar vastgelijmd worden, vooral als het met secondelijm moet gebeuren die in een oogwenk vastzit en dus niet meer toestaat dat je nog wat kan 'bijregelen'?



Hier komt de schuifpasser van pas, die we gaan 'misbruiken' om ons doel te bereiken. We kleven eerst aan de beide uiteinden wat masking tape vast, met de klevende zijde naar buiten gericht. Daarna worden de twee endplates van de achterspoiler op elkaar gelegd, perfect op elkaar uitgelijnd. Vervolgens worden beide uiteinden van de schuifpasser over de endplates geschoven en goed aangedrukt.



Nu kunnen de bekken van de schuifpasser uit elkaar geschoven worden terwijl de endplates aan de masking tape blijven kleven, nog steeds perfect uitgelijnd. Al wat je nu nog moet doen is het aanbrengen van de horizontale vleugels tussen de endplates, waarbij je de schuifpasser voldoende dicht schuift om de horizontale delen zonder lijm tussen de endplates te klemmen. Eens dit gebeurd is kan je zonder problemen wat secondenlijm tussen de voegen laten lopen, en de spoiler zit aan elkaar gelijmd, perfect uitgelijnd en loodrecht op elkaar.

Attached Images
File Type: jpg 1988_benetton_b188_10.JPG (403.6 KB, 735 views)
File Type: jpg 1988_benetton_b188_11.JPG (364.2 KB, 749 views)
File Type: jpg 1988_benetton_b188_12.JPG (162.4 KB, 753 views)
__________________

* WWW.SENNAKE.BE *
Reply With Quote