View Single Post
  #64  
Old 22-12-2013, 14:11
Nismo's Avatar
Nismo Nismo is offline
Frieten, hmmmm, lekker
 
Join Date: Jan 2005
Location: Houthalen-Oost
Posts: 6,188
Beste sportlui, hopelijk heeft iedereen aan onze eindejaarsactiviteiten een goed gevoel overgehouden en zal het leed bij Lesley vlug achter de rug zijn.

Even een kort verslagje van onze goed gevulde zaterdagnamiddag.
Omstreeks 14 u was iedereen present bij Racelandcart in Meeuwen. Alleen Miss Fusca, de vriendin van Mech@niC was ziek thuisgebleven





Na enkele afspraken was het omstreeks 15u de tijd aangebroken om de eerste voetbalmatch voor botsauto's te laten doorgaan.

Team Groen (Sennake, Loeten, Dominique en Rocknrolla) wonnen na een spannend duel van Team Geel (Juha, Eyckles, Loixrallyfan en Doc) met 28-17
Terwijl iedereen dacht dat er 1 bal aan te pas kwam, zaten zij er grondig naast. Liefst een stuk of 5 ballen werden tussen de botsauto's losgelaten met de bedoeling zoveel mogelijk te scoren in 1 van de 3 doelen elk. (6doelen verspreid over het gehele terrein.
De toon was dadelijk gezet, de shotters van diens amusseerde zich kostelijk en de supporters van dienst konden hun lach ook niet meer inhouden.

Om half 4 was het dan de beurt aan de eerste kartrace; 8 piloten (Loeten, Eyckles, Dominique, Doc, TvD, EtronQuattro 07, Rocknrolla en ikzelf (Nismo)) maakten hier de dienst uit, een negende was een buitenstaander.
Na een spannende race, waarin Dominique en TvD aan elkaar gewaagd waren, zette TvD alsnog de snelste wedstrijd ronde op de tabellen met een tijd van 33.487 tegenover een 33.723 voor Dominique.
In deze race sloeg het noodlot toe voor Eyckles die na een contact in de bandenmuur crashte, met een opgave tot gevolg. (pijnlijke ribben )

Om 16u was het tijd voor de volgende match botsautovoetballen tussen Team Groen en Team Geel.
Het succes van de eerste match inspireerde nog 2 personen, zodat het ditmaal 5 tegen 5 werd.
Team Groen (Starmodel, Fred65, Juha, Sennake en Nismo) moesten vol aan de bak om een grote achterstand op te halen tegen Team Geel (TvD, BSmodels, Mech@niC, Rocknrolla en Loirallyfan) om uiteindelijk met 32-26 te winnen.

Winnen, verliezen, whatever, het is de fun die telde en die was er in overvloed. Wat zei Marradona vroeger over de hand van God? Wel ik durf te zeggen dat die hier en daar ook wel ergens aanwezig geweest is

Om half 5 werd het tijd voor de 2de kartrace. Na het succes van de eerste race, stond er nu een volltallig deelnemersveld van lijmsnuivers aan de start.
De piloten van dienst waren ditmaal Loeten, Fred65, BSmodels, Petter, Juha, Mech@niC, TvD, Rocknrolla, Dominique en Nismo.
Wederom werd het pleit om de snelste ronde beslecht in het voordell van TvD met een tijd van 33.155 tegenover Dominique met een tijd van 33.252.

Dat het karten een succes was bleek uit de vraag van Mech@niC die nog een keertje wilde racen, want hij begon het parcours te kennen. Ook Juha en ikzelf zagen nog een race wel zitten. Na een rondvraag waren Doc en Loeten ook bereid om er nog eentje te rijden.
Met ons vijven werd het een spannende race waarin Mech@nic en ikzelf niet afgaven en na talloze inhaalpogingen kwam deze keer de snelste rond op mijn naam met een tijd van 34.290 tegen een 34.357 van Mech@niC.

De tijd om ons richting Savarin te begeven was aangebroken en zodoende werd er in kolonne richting Bolderberg gereden.

Om iets over de zessen was iedereen aangekomen, ook Danny.
Hier stond ons een lekkere maaltijd te wachten die we na al die inspanningen ons lieten smaken.





Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	De Paddock  1097.jpg
Views:	619
Size:	49.5 KB
ID:	28682   Click image for larger version

Name:	De Paddock  1098.jpg
Views:	608
Size:	46.5 KB
ID:	28683   Click image for larger version

Name:	De Paddock  1099.jpg
Views:	634
Size:	48.9 KB
ID:	28684   Click image for larger version

Name:	De Paddock  1100.jpg
Views:	638
Size:	43.2 KB
ID:	28685   Click image for larger version

Name:	De Paddock  1101.jpg
Views:	602
Size:	54.7 KB
ID:	28686  

__________________
Mvg Johny


When people rob banks, they go to jail
When banks rob people, they get a bonus.
Reply With Quote