View Single Post
  #29  
Old 10-11-2011, 21:22
sturgis sturgis is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Apr 2011
Location: België
Posts: 61
Hoja, mijn "gebrekkige" kennis over de maserati komt anders wel uit de gebruikelijk bronnen die hier regelmatig aangevoerd worden en door wat tijdens live uitzending werd verteld. Ma bon, is het anders, tja dan is het anders, neemt de rest niet weg.
Heb ik dan ooit weggestoken dat ik het niet heb op Ratel zijn beslissingen? Neemt niet weg dat ik de dingen niet kan zien zoals ze zijn en daarop mijn mening over die vent vorm.
Jij bent wel diegene die hoog uit de boom kwam waaien hoor...
En ja, ik noem het stampen en duwen, heb jij er dan andere woorden voor??
En tenslotte, de waarheid durven vertellen ipv allemaal mooi in de PR verhaaltjes meegaan moet ook kunnen imho.

Enfin, op naar 2012...zelfs al komt er niet veel in huis van het wk , de Benelux Supercar challenge rijd op hetzelfde weekend in Zolder zo blijkt, dus mooie GT machines zijn we wel al verzekerd
__________________
lSd Racing - GTR2 : All your cars are belong to us!
Reply With Quote