Thread: F2 - 2011
View Single Post
  #5  
Old 15-12-2010, 23:31
Mark's Avatar
Mark Mark is offline
Pain in the Ass :)
 
Join Date: May 2001
Location: In het land der Nomaden
Posts: 14,563
Hallo Willy,

Het gaat mij inderdaad niet om de beheersing van zijn vreemde talen maar wel om zijn instelling. Trouwens, als hij een taal gaat leren adviseer ik hem eerder het Engels, Chinees en Spaans in plaats van ons prutstaaltje Vlaams/Nederlands

Zoals door Marcel aangehaald stoor ik me aan zijn instelling. Het lukt even niet met het vinden van sponsors en meneer zoekt meteen naar externe excuses. Nee, hij moet de fout bij zichzelf zoeken of bij zijn begeleiding. De beste man had het zo druk in 2010 met zijn F2-loopbaan dat er geen focus was op de loopbaan in 2011/2012/2013.

Geen wonder dat er geen centen beschikbaar zijn in 2011. Al met al een coureur die in zijn werkwijze te beperkt is om het ver te schoppen.

Groet,
Mark
__________________
Confidentiality Notice: This communication and any accompanying attachments contain confidential information intended for a specific individual and purpose. This communication is private and protected by law. If you are not the intended recipient, you are hereby respectfully notified that any disclosures, copying, forwarding or distribution, or the taking of any action based on the contents of this communication is strictly prohibited.
Reply With Quote