View Single Post
  #67  
Old 05-09-2010, 18:31
FIRE FIRE is offline
De Paddock Enthousiast
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,516
Op papier zijn de nieuwe BTCC reglementen dik in orde: b.v. veel lagere kosten en terug naar de grotere sedans. Inmiddels heeft ScTCC (de Zweden en Denen gaan hun kampioenschappen samenvoegen tot een Scandinavian Touring Car Championship) aangekondigd het S2000 reglement te laten varen en overstappen op een nieuw reglement. Volgens geruchten zullen ze ook overstappen op het nieuwe BTCC reglement. Als dat het geval is dan ontstaat er een markt voor 40 tot 50 wagens. Wie weet welke kleinere nationale kampioenschappen (Duitsland, Baltische staten, Portugal, enz.) dan nog gaan volgen.

Dat WTCC en WRC dezelfde motoren krijgen (is dat nu met WTCC en IRC eigenlijk ook al niet?) kan inderdaad een positief gevolg hebben, al zijn de chassis' nog steeds verschillend. Afwachten dus.

De tijd zal leren welke van de twee reglementen het gaan winnen.


Het probleem van DTM is en blijft dat het vooral een Duits kampioenschap is. Ik denk overigens wel dat met de komst van nieuwe reglementen en vooral BMW het DTM een grote boost zal krijgen.


Overigens wordt het hoog tijd dat Alfa terugkeert op de circuits. Naar mijn mening zijn ze in een snel tempo hun sportieve imago aan het verliezen. Ook al is het maar een Cup zoals de SEAT Leon Supercopa.
Reply With Quote