In eerste instantie wens ik de mensen te bedanken die deze thread terug gemaakt hebben tot waarvoor hij oorspronkelijk bedoeld is.
Ik doe behoorlijk véél moeite om -samen met jullie- er een plezante ,leerzame én toffe "iets" van te maken.

Als jullie het goed vinden gaan we hiermee gewoon door op voorwaarde dat er terug "streng maar rechtvaardig" gekeken wordt naar de vorderingen die gepost worden door -mijneigenikzelf-
Tot zover

en hoop dit ook nie meer te moeten doen.
@ Doc ; Verwering doet men idd niet met een airbrush.
Het kan wél maar dan is het resultaat....ahuum.....anders.
@ Sennake ;

nu moet ik men geit nog opmeten ook hoeveel cm² ze is ....of wa ?
Die demo op een clubavond... basisprincipe gaat zéker wél kunnen!
en daarmee beginnen we !
Bij deze een stok in het hoenderhok....als we nu eens een extra meeting doen om technieken te oefenen ?
ipv te "vergaderen" gaan we -DOEN- !!!
(bij KMK gebeurd dit regelmatig, werkmeetings op een zaterdagnamiddag)
@ Guido ; Awel da hoop ik nu ook sé
@ loixrallyfan & ferrari rules ; merci.
Vandaag nog een paar uur bezig geweest aan de geit.
Voor het werken gaan en erna.
Het stof aan de binnenkant is verder gedaan alsook de eerste elek.kabels van de stoplichten zijn "gelegd" , Nu pas komt het model tot leven. (écht éh)
Jammer maar helaas is de batterij plat van men -huis,tuin en keuken kodakske- en zullen jullie moeten wachten op pics.
Grtz,
G