View Single Post
  #28  
Old 14-06-2009, 16:35
Guido's Avatar
Guido Guido is offline
De Paddock Fanatic
 
Join Date: Feb 2003
Location: N/A
Posts: 9,648
Quote:
Originally Posted by Gulfie View Post
De interieurkuip zorgt eingelijk voor 'een dubbele bodem' met een spleet van bijan 3mm tussen de bodem en de kuip. Deze dubbele bodem ligt te hoog wanneer je de deur wilt open maken, dus hij komt gelijk of iets hoger dan de deur opening.
Omdat dat dus niet kan heb ik de interieurstukken rechtstreeks op het chassis gezet.
Dus alles wat geel is, is kit en alles wat grijs is, is transkit?

Toch denk ik dat de interieurkuip op de bodemplaat zou moeten kunnen zonder dat gat van 3mm, desnoods met wat aanpassingen. Daardoor behoud je de volledige structuur en loop alles vloeiend in elkaar. Daar waar je nu voor naadloze aansluitingen van de gele onderdelen op de bodemplaat zal moeten gaan zorgen, iets wat niet simpel gaat zijn gezien de vele hoeken en kanten.

Dat is wat ik niet goed snapte. Modelbouw is immers iets wat er overtuigend moet uitzien en niet per sé een 100% verkleinde kopie van het echte moet zijn. Een kwestie van de juiste shortcuts te nemen op de juiste momenten en u zo het leven wat makkelijker maken.

Maar wie ben ik?

Reply With Quote