Zoals vorige keer gezegd, moeten eerst alle onderdelen onder handen genomen worden die in koetswerkkleur moeten komen. Tussen de achterste ophangarmen zitten ook nog 2 zo’n deeltjes.
Deze zijn in de kit voorzien van 2 staafjes waarmee ze tegen de versnellingsbak gekleefd worden. Die staafjes hebben een diameter van ca. 1,5mm (net boven de uitlaat op de eerste foto); en zijn daarmee bijna zo dik als de armen van de ophanging.
Hier heb ik gezocht naar een andere bevestigingsmethode, bijvoorbeeld met een beugel naar de bodemplaat toe. Op de foto’s hieronder, kan je echter zien dat er tussen de ophangingsarmen niet echt veel plaats meer vrij is. De uitlaten van de Tyrrell monden niet uit in de diffusor onder de vloer, maar kronkelen tussen de ophanging naar achter.
Dan blijft er niet veel keuze meer dan de staafjes te vervangen door kopspelden op dezelfde plaats. Uit referentiefoto’s van andere F1’s uit die periode, blijkt dat een dergelijke bevestiging wel mogelijk is. Mijn enige referentiefoto van de Tyrrell zonder motorkap, brengt daarentegen geen uitsluitsel vanwege niet duidelijk genoeg.
Hieronder een foto vóór en ná. Het onderdeel werd verdund en voorzien van 2 kopspelden ipv de plastic staafjes.