View Single Post
  #16  
Old 11-07-2006, 12:10
Compact's Avatar
Compact Compact is offline
De Paddock Rookie
 
Join Date: Apr 2002
Posts: 54
Quote:
Originally Posted by Chauffeur
Met eigen ogen heb ik wagen 44 om exact middernacht er iemand express keihard zien afkeilen op volle snelheid in Blanchimont nadat hij zich de vorige 5 bochten telkens langs binnen afzette op andere deelnemers. Enkele uren voor het einde moest hij opgeven omdat er toch ene ( rara) de deur toe deed waartoe ze zelf hun boel in de prak reden en dienden op te geven.
Dit was vader van Maarten die met de biplace van Perdieus inderdaad hoopte op gezond verstand van de 44 maar dit mag men dus niet doen want blijkbaar zijn er velen die geen grijze cellen hebben bovenaan

Resultaat: van een zekere derde naar een vijfde plaats voor de 332. (met dank aan het uitstekende technische team van Perdieus of de vijfde plaats was niet mogelijk geweest!)
Reply With Quote