Quote:
Originally Posted by Huudo
 er staat ook bij dat het WK met de helft goedkoper is geworden, dus tot zover de redenering dat Citroën eruit zou stappen voor het geld.
|
Het is toch duidelijk dat Citroen zo lang mogelijk gewacht heeft om te beslissen of ze in 2007 een comeback doen. Nu het duidelijk is dat er inderdaad kosten bespaard zullen worden, hebben ze de beslissing genomen. In 2007 zullen trouwens maar 8 a 9 rallies gereden worden, wat ook een stuk goedkoper is dan de 16 rallies van volgend jaar.
En het is te laat om een nieuwe wagen te ontwikkelen tegen 2006. Herinner dat de Citroen Xsara binnenkort niet meer in productie is. Citroen kan volgend jaar gewoon niet meer meedoen als fabrieksteam; rijden met een wagen die enkel op de 2dehandsmarkt te kopen is, makes no sense voor marketing. En er zijn geen chassis meer voor handen