Dat hoop ik ook hoor Baron! Een stevig robbertje knokken is OK maar als de dingen escaleren, ook buiten de baan, moet er ingegrepen worden.Klaar! De kleine Verschuur ging ook wel erg enthousiast door de grindbak richting baan. Van een bewuste actie richting Jacobs was geen sprake, maar het was wel knap stom. Het was dan ook extra spijtig dat daar nu net Philip reed. Een straf voor verschuur is wat mij betreft op zn plaats net zoals die van philip.
Ik moet toegeven dat wij net enthousiast waren dat Jacobs de eerste race won en de hoop koesterden meer Belgische deelnemers te enthousiasmeren voor de cup. Maar dat is dunkt me voorlopig wishfull thinking.
Dat erover gesproken wordt met betrokkenen is wel zeker. Vantevoren heb ik in het kamp echter geen anti-Belgische geluiden waargenomen.
|