waar zijn ze weer mee bezig, nu hebben we weerom 100000000000€
nodig voor het testwerk
Weerom een vernieuwing in de Mini challenge; Eerst elk jaar een kit, dan elke wedstrijd iets nieuw (andere en regelbare achteras, ander veren, torsiebaar,....). Om die baar te plaatsen moet de stoel vanonder de motor, of de motor eruit!!! Zo blijft een mens bezig natuurlijk. Straks is het goedkoper om in de top van de Belcar te rijden.
Teneinde de slijtage van de banden op de koerswagens te verminderen, werd aan de RACB sport de goedkeuring gevraagd voor bijlage 2 aan het technisch challengereglement 2005. (bijgevoegd)
De mogelijkheid wordt aan de teams geboden om vooraan de stabilisatorstang van de MINI one d te monteren (zoals dat het geval is bij de duitse challengewagens), en om andere hoofdveren van de vooras (120-120) te monteren, wat ook mogelijk is bij de duitse MINI's. (de veren zijn op dit ogenblik in bestelling in Duitsland).
De 2005 kits zullen deze week voor alle teams geleverd zijn. Voor de volgende koers dienen derhalve alle wagens aan het technisch reglement 2005 te voldoen. (achterspoiler, deurpanelen, achterkleppaneel, deurnet, voetsteun en chauffeursplaat, stutbrace.
Omwille van estetische en conformiteitsredenen, dient het dashbord intact te blijven, met de opbergruimte links en het handschoenkastje rechts gemonteerd in de wagen.
Technisch reglement :
Art. 3.1 : samenstelling van de kit
Ophanging : veren vooraan : een tweede versie hoofdveer is toegestaan : 120-120 met als bestelnummer : 31 32 0 393 849 (twee stuks per voertuig nodig)
Art. 3.2 :Specifieke uitrusting op de MINI Cooper S club sport :
Voorste stabilisatorstang : originele stang van MINI one d (16 mm) : 31 35 6 757 071 mag gemonteerd en aangekoppeld worden. Indien gewenst mag ook zonder deze stabilisatorstang gereden worden.
Goedkeuring RACB sport : datum : nummer :