Het weekendje Zolder is alweer achter rug, mooi weer en eindelijk nog eens in de file gestaan bij het naar huis rijden. Veel volk dus
Na een dalende lijn voor dit evenement was deze editie een positieve verandering. Mooi randprogramma met BTCS en Euro3000 met uiteraard hier en daar een kanttekening.
Racetrucks: Mooi vol veld, lekker veegwerk..........spek in het bekkie voor het publiek.
Super Racetrucks: Triest en dat is het al 3 jaar. Zes vrachtwagens kunnen het publiek niet boeien. Programmeer die als laatste koers op de dag, heel wat mensen hebben daardoor de laatste race van de racetrucks niet gezien. Het volk ging tijdens de race voor de Super Race Trucks massaal naar huis. FIA moet de sport toch promoten? Dat kan, afschaffen deze klasse.
Euro3000: De malaise in Formule land is ook hier duidelijk zichtbaar, 15 starters..............en 9 aan de finish. Veel geluid en helaas een ietwat saaie race. Kijken naar Formule wagens blijft leuk overigens.
BTCS: Leuke voorkant van het veld, het middenveld is mooi en de achterkant ook....................alleen horen ze niet samen op de baan thuis. Snelheidsverschillen zijn echt te groot. Het binnenslepen van gestrande deelnemers

Nergens voor nodig, dat is gevaar zoeken ipv vermijden.